Виробництво

ПП Пундор має власну виробничу базу, яка дозволяє якісно та своєчасно виконувати замовлення, будувати доступну цінову політику для клієнта.

Трафаретний друк (шовкографія) — вид друку, при якому відбиток отримують шляхом проходження під тиском фарби через друкуючі елементи трафаретної форми з допомогою друкарського ракеля. У порівнянні з класичними і деякими новими способами друку, можливості яких обмежені вибором формату, з надруковуваних матеріалів і товщиною фарбового шару, трафаретний друк наділений перевагами: вибір у широких межах формату, майже необмежені можливості друкувати на різноманітних матеріалах і виробах, плоских і об’ємних форм, широкий інтервал регулювання товщини фарбового шару і відносно дешевий і простий спосіб виготовлення друкарських форм. Без проблем друкуються трафаретним способом лінії завтовшки 100 мкм і менше,при оптимальній чіткості контура.

Деколь — це технологія нанесення зображення на вироби із кераміки, скла, фарфору. Зображення друкують методом шовкографії на спеціальному папері на желатиновій основі із застосуванням спеціальних фарб та лаку. Далі зображення размочують у воді та переносять фіксуючи на виробі, слідкуючи, щоби не залишилось бульбашок. В подальшому виріб випалюється в печі. В результаті випалу в спеціальній печі, лак вигорає і відбувається хімічний процес переходу фарби в поверхневий шар виробу. Таким чином, процес виготовлення деколей складається з трьох технологічних етапів – друк зображення, перенесення задрукованого зображення на виріб та випал в печі.
З допомогою деколювання наносять зображення на горнята, бокали, склянки, тарілки, пляшки, попільниці и т.п. Зображення нанесене методом деколь стійке до зовнішніх чи інших механічних пошкоджень.

Лазерне гравірування — спосіб нанесення зображення, при якому відбувається «випалювання» зовнішнього шару виробу під дією лазерного променя. Ця технологія дозволяє зберегти найменші деталі зображення, змінювати контрасність зображення і глибину рельєфу гравірування. Технологія лазерного гравірування ідеально підходить для роботи з металевими поверхонями, а також застосовується для нанесення зображень на вироби зі скла, дерева, шкіри та шкірзамінника, пластику.

Тамподрук базується на перенесені фарби з форми (кліше) на поверхню виробу при допомозі спеціального тампона (виготовленого з пружнього і еластичного матеріалу -силікону). При нанесені зображення на вироби з металу, скла, кераміки для надання додаткової стійкості використовуються дво- і трьохкомпонентні фарби, а також додаткова термообробка. З допомогою технології тамподруку зображення може наноситися на сувенірну продукцію з пластику (ручки, запальнички, брелки, калькулятори), дерева, металу і скла.

Термотрансферний друк (термотрансфер). Іноді зображення потрібно переносити на тканину термотрансферним способом. Цей спосіб, при якому спочатку об’єкт друкується на папері трафаретним способом, а потім переноситься на поверхню виробу за допомогою термопресу. Термотрансфер по своїй суті нагадує термоперевідну картинку. Зображення в «дзеркальному» виді друкується способом шовкографії чи цифрового друку на спеціальному папері (трансфері), а потім переноситься на поверхню виробу за допомогою термопресу. Під впливом температури і тиску зображення переходить на тканину і полімеризується. Технологія термотрансферу часто використовується для нанесення символіки, номерів на парасолі, прапорці, спортивний одяг.

Тиснення застосовується для отримання рельєфного зображення на поверхні шкіри, шкірзамінника, паперу, картону.
Розрізняють такі види тиснення:

  • Блінтове тиснення — вид тиснення плоским штампом без використання фольги. Зображення заглиблення при тисненні лежить в одній площині. Тиснення здійснюється за допомогою термопрессу, в якому закріпляється нагріте кліше, щовходить в прямий контакт з поверхнею виробу. Поверхня сувенірного виробу в момент контакту з кліше сильно нагрівається, що приводить до зміни форми та рельєфу.
  • Тиснення фольгою дозволяє надавати виробам додаткові художні особливості. При дотику з поверхнею виробу, фольга, що під дією температури і тиску кліше, залишається на поверхні виробу металічний відтиск.
  • Конгревне тиснення – це отримання рельєфного зображення без фарби та фольги при локальном стиску матеріалу між штампом (матрицею) і контрматрицею (котра є дзеркальною копією штампу). В процесі тиснення відбувається деформація матеріалу між нагрітим штампом і холодною контрматрицею, в результаті чого зображення як би підіймається над поверхнею матеріалу, тому цей спосіб тиснення також називають багаторівневим.

Висічка (штанцювання) — вирубка з листа паперу, картону, пластика, плівки і інших матеріалів прямокутної форми виробів складної форми за допомогою удару штампом по контуру. Висічка дозволяє вирізувати за допомогою штанцерного висекального штампу фігурну форму друкарського виробу. Штанцевальні преси здійснюють висікання по зовнішньому контуру на папері, картоні або пластиці. Зазвичай якщо в поліграфії для надання форми виробу виявляється недостатньо використання паперо-різальних машин (одноножових, трьохножових), тоді і застосовують висікання, використовуючи ножі різної форми. При цьому штампи для висікання можуть бути використані багато разів, тобто якщо ваші тиражі повторюються знов — вам вже не потрібно платити за штамп.

Тиражування (різограф)

Ламінування

Брошурування