Ручки Луцьк

Нанесення на ручки здійснюється методом шовкодруку, тамподруку та гравіювання. Мінімальний тираж — 100шт.

Зразки продукції

Ручки Луцьк

Є речі, якими користуються практично всі люди без винятку, однією з таких речей є ручки, які є найбільш затребуваним і незамінним предметом у всьому світі. Незважаючи на розвиток технологій і впровадження різних гаджетів, які скорочують необхідність звичайного листування, підписання документів і іншого, ручки є обов’язковим атрибутом ділової людини і людей інших професій, адже завжди виникає необхідність щось швидко записати, помітити, виправити або підписати. В силу своєї незамінності, ручки з логотипом на замовлення є затребуваною послугою для більшості компаній, які стежать за своїм іміджем.

Ручки м. Луцьк

Ручки з логотипом – це, мабуть, найпоширеніший предмет, який є в офісі кожної компанії, це пояснюється кількома причинами. В першу чергу, ручки потрібні кожному співробітнику компанії, а, як відомо, все канцелярське приладдя з фірмовою символікою позитивно впливає на думку співробітників про компанію, що в свою чергу, позитивно позначається на продуктивності праці. А, по-друге, виготовлення ручок з логотипом коштує зовсім не дорого, можна підібрати варіант ручок під нанесення логотипу, спираючись на будь-який бюджет. Таким чином, ніж закуповувати звичайні ручки, краще трохи доплатити і замовити ручки з логотипом компанії.

Кулькові ручки з логотипом є одним з найпопулярніших і поширених предметів, який використовується для підвищення впізнаваності бренду і популяризації товарів і послуг. Справа в тому, що ручка – є необхідним предметом для багатьох людей, від малого до великого, тому якщо комусь пропонують ручку в подарунок, її із задоволенням беруть собі. Таким чином, ручки часто використовуються в якості роздаткового матеріалу на виставках, конференціях, на промо-акціях та інше. Ручка з логотипом компанії буде не один місяць рекламувати вашу компанію, адже вона завжди перед очима у великої кількості людей.

Замовити ручки

Замовити ручки з логотипом повинна кожна компанія, адже ручка – це набагато більше, ніж просто предмет. Зі звичайної ручки можна зробити ефективний іміджевий і рекламний інструмент, варто тільки нанести на неї логотип або іншу фірмову символіку компанії. До того ж, ручка може стати приємним знаком уваги клієнтам і партнерам з будь-якого приводу або навіть без приводу. Сувенірні ручки з логотипом завжди приємно як дарувати, так і отримувати, тому завжди варто мати в запасі фірмові ручки з логотипом, щоб в разі потреби подарувати її клієнту або партнеру.

Наша компанія здійснює виготовлення ручок з логотипом або іншим макетом на замовлення. У нас великий вибір ручок, різноманітних форм і кольорів, які можна використовувати для нанесення логотипу. Таким чином, можна підібрати ручки, які будуть найбільше відповідати фірмовому стилю компанії, або вибрати ручки, згідно з визначеним бюджету, починаючи від найдешевших ручок і закінчуючи найбільш представницькими ручками. Телефонуйте нам і замовляйте виготовлення фірмових ручок та інших видів сувенірної та поліграфічної продукції.