Прапори, вимпела Луцьк

Вимпел — це універсальний подарунок до будь-якого свята чи памятної події. Вимпели з державною символікою, логотипом компанії — це приємні сувеніри на ділових зустрічах. Вимпели з емблемою команди — необхідний подарунок суперникам, що засвідчує повагу, а також пам’ятка для вболівальників про значну спортивну подію. Зображення може бути повноколірним. Кількість кольорів на вартість виробу не впливає. Вимпели можуть бути одно та двосторонні, з бахромою та без бахроми. Мінімальне замовлення – 1 шт.

Офісні прапори чітко підкреслюють корпоративну приналежність, є невід`ємною частиною іміджу компанії. Офісні прапори виготовляються методом термосублімаційного друку. Динамічність прапора, на відміну від іншої зовнішньої реклами, завжди привертає увагу. Ваш логотип і Ваші фірмові кольори постійно представлені увазі громадськості. Прапори можуть бути зовнішні та внутрішні. Вартість прапора залежить від розміру, типу тканини (нейлон, габардин, атлас, креп-сатин, прапорна сітка), площі задруку, способу задруку (дво- чи односторонній друк). Прапори можуть бути з бахромою. Можливе виготовлення прапорів за стандартними та індивідуальними розмірами. Мінімальне замовлення – 1 шт. В продажі є підставки напольні та наконечники до офісних прапорів.

Настільні прапорці з державною або фірмовою символікою естетично виглядають на столі переговорів та в офісному кабінеті. Крім того, великі тиражі прапорців використовуються на масових акціях, при зустрічі делегацій, на трибунах під час проведення спортивних заходів. При виготовленні настільних прапорців використовується шовк. Можливе виготовлення прапорів за стандартними та індивідуальними розмірами. Мінімальне замовлення – 1 шт. В продажі є прапорці країн світу та прапорці України в асортименті.

Зразки продукції

Прапори, вимпела Луцьк

Необхідно організувати масштабну рекламну компанію або організувати яскраве свято? Тоді виготовлення прапорів – це те, що вам потрібно. Прапори та вимпели – це ефективний і дієвий рекламний носій, результат від застосування не змусить вас довго чекати на позитивну віддачу.

Прапори, вимпела м. Луцьк

Прапори та вимпели ідеально підійдуть до будь-якого заходу:

  • Виставки – прапори допоможуть прикрасити приміщення, доповнювати стенди та стійки і т.д.
  • Промо-акції – прапори на замовлення миттєво поширюють інформацію про товари, послуги і т.д.
  • Аукціони – на прапорах можна розмістити інформацію про що продаються товари, творах мистецтва та інших об’єктах, які продаються на спеціально обумовлених умовах
  • Концерти – прапори дають відчуття занурення в дану атмосферу і причетності до даного заходу
  • Презентації – кожна людина, що побувала на вашій презентації, обов’язково візьме з собою прапорець з логотипом компанії, а це відмінна пересувна реклама містом
  • Свята – святкові прапори ідеально підійдуть до будь-якого заходу, як до масштабного – загальнонаціональні та міські свята, так і до індивідуальних свят – день народження, весілля і т.д.
  • Мітинг і демонстрація – дані заходи не обходиться без застосування прапорів та вимпелів, їх роздають безкоштовно на вулицях або продають, але результат видно відразу – люди з прапорами «кидаються в очі» і відповідно ваш прапор теж.

Загалом, прапори та вимпели принесуть позитивний ефект в будь-якому випадку, щодо кожного вашого заходу.

Друк прапорів

Рекламний ефект від застосування та виготовлення прапорів з логотипом набагато вище, ніж у інших рекламних носіїв, тому що кожна людина несе прапор або бачить його здалеку, і стає носієм і розповсюджувачем вашої реклами абсолютно безкоштовно. Багато людей, а тим більше діти не випускають прапорці з рук і приносять їх додому.

Замовити прапори з логотипом ви можете у нас, в оперативній друкарні, ми виготовимо для вас прапори та вимпели на замовлення дешево, швидко і в кращому вигляді. Виробництво прапорів з паперу чи тканин здійснюються як за допомогою офсетного друку, так і цифровим друком. Це дозволяє друкувати прапори і маленькими, і великими тиражами.

Наша компанія виготовить для вас прапори будь-яких розмірів. Стандартної є форма прямокутника, зачасту це формати А5 (148х210мм.), А6 (105х148 мм.), Формат євро (210х99 мм.), або їхні аналоги в метрах, та інші. Також ми можемо зробити для вас індивідуальне замовлення, необхідної для вас форми, наприклад: трикутник, посмішка або окуляри – ці прапори стали дуже популярні останнім часом, їх використовують на весіллях, вечірках і т.д., для красивих і яскравих фотографій. У будь-якому випадку, звертайтеся до нас, і ми виготовимо для вас прапори та вимпели для будь-якого заходу, будь-якого формату і в будь-якій кількості.