Пакети Луцьк

Пакети Луцьк

За останні роки зросли обсяги виробництва товарів в різних сферах життя, починаючи з мобільних телефонів і побутової техніки закінчуючи нестандартними деталями тюнінга автомобіля і екзотичними кремами для тіла. І всі ці товари потребують упаковки, а паперові пакети, безсумнівно, кращий варіант їх упакувати. Багато компаній вже замовляють фірмові паперові пакети, але мало хто замислювався про процес їх виробництва і складнощі підстерігають на всіх етапах виготовлення, тому давайте детально зупинимося на процесі виготовлення даного виду упаковки.

Замовлення пакету

Для початку ви можете надати нам технічне завдання та макет. Якщо у Вас не достатньо знань для підготовки макету пакету, краще відразу звернутися до професійного дизайнера нашої компанії. Просто опишіть нам свої побажання. Не намагайтеся підготувати файл самостійно економлячи кошти, макет не підійде до друку, в результаті, економія вийде боком. Цінуйте свій час і час друкарні.

Замовити паперові пакети – це не тільки надати макет і назвати кількість бажаних виробів, це ще і технічне завдання, в якому вказується тип і щільність паперу, варіанти обробки, наявність або відсутність люверсів і т.д.

Замовлення паперу

Паперові пакети можна робити практично з будь-якого паперу, найпоширеніші види:

Крейдований папір – Практичність, дешевизна матеріалу і до того ж можливість зробити презентабельний пакет з матовим і глянсовим ламінуванням, а так само усіма можливими варіантами обробки, від тиснення до фігурної вирубки роблять даний папір лідером для виготовлення паперових пакетів. Понад 70 відсотків пакетів робляться з неї.

Дизайнерський папір – більше трьохсот видів різних кольорів і структур видається до Вашої уваги. Якщо Ви хочете чогось оригінального, то даний вид паперу найвірніше рішення. Дизайнерський папір дуже добре поєднується з тисненням фольгою і УФ лакуванням. Серед дизайнерських паперів є елітні сорти, якщо Ви плануєте подарувати дорогий подарунок важливому клієнту або партнеру, Вам просто необхідна елітна упаковка. Паперові пакети з Плайк або Тач каверу стануть найвірнішим рішенням.

Синтетичний папір – схожий одночасно на поліетилен і папір – стане нестандартним рішенням і виділить Вас серед інших. Картон – для важкої продукції, понад 5 кілограм рекомендуємо замовляти саме пакети з картону. Більш міцний і зносостійкий варіант пакетів з крейдованих паперів. Крафт папір – найдешевший вид паперу і найбільш екологічно нешкідливий бурого, пісочного і блідо-білого кольору. Оптимальне рішення використання пакетів з крафт паперу з якості упаковки для роздачі в кафе і службах доставки продуктів харчування. Так само сюди можна віднести і поліетиленові пакети, хоча вони робляться за іншою технологією, але так само є пакувальним матеріалом.

Питання іміджу

Паперові пакети з логотипом використовуються повсюдно в нашому житті. У них ми носимо продукти, даруємо сувеніри та подарунки, купуємо щось і т.д. Одним словом, це необхідний предмет у повсякденному житті. Найбільш часто виготовлення упаковки з логотипом здійснюється в корпоративному стилі з усіма контактними даними і необхідною рекламною інформацією, оскільки фірмові пакети зможуть стати найкращим рекламним майданчиком на досить тривалий період часу. А щоб цей термін був максимально високим, варто найбільш відповідально підійти до даного питання і замовити виготовлення паперових пакетів з логотипом в кращому дизайнерському стилі. Завдяки цьому ваша упаковка вийде найбільш стильною і приверне особливу увагу.

Пакети м. Луцьк

Паперові пакети з логотипом повинні проводитися з паперу високої якості за ескізами, що повністю відповідають вимогам замовника та нормам якості. Для цього на практиці використовуються інноваційні технології та сучасне обладнання. Щоб замовити виготовлення, досить просто зв’язатися з менеджером компанії, висловити всі свої пропозиції та побажання, а також підтвердити попередній ескіз зображення і форму. Терміни виробництва визначаються виходячи зі складності роботи і обсягу партії. Паперові пакети з логотипом допоможуть істотно збільшити продажі і зробити вашу діяльність найбільш успішною і респектабельною.