Листівки, конверти, запрошення Луцьк

Листівки, конверти, запрошення Луцьк

Листівки

Існує багато різних свят, з якими з давніх часів прийнято вітати листівками. Раніше листівки використовувалися тільки з однією метою – привітати близьку людину з святом, зараз листівки – це один з інструментів маркетингу, який використовуються з рекламною метою. У кожній компанії, крім державних свят, так само є свої професійні свята. Корпоративні листівки – це найкращий спосіб привітати всіх своїх співробітників, клієнтів і партнерів. Фірмові листівки зазвичай виготовляються в фірмовому стилі компанії, або розробляється тематичний дизайн на честь свята і там розміщується логотип компанії. Бізнес-листівки надають приємне враження на одержувача, а також ненав’язливо нагадують про вашу компанію одержувачу.

Листівки, конверти, запрошення м. Луцьк

Друк листівок здійснюється декількома основними способами друку – це цифровий друк, офсетний друк і шовкографія. Цифровий друк дозволяє виготовляти листівки маленькими накладами, а офсетний навпаки – виготовлення великих тиражів за оптимальною вартістю. За допомогою шовкографії виготовляються елітні і дуже оригінальні листівки з логотипом. Друк листівок здійснюється на багатьох видах звичайного і дизайнерського картону, з можливістю післядрукарської обробки.

Конверти

Конверти з логотипом служать візитною карткою під час відправки документів клієнтам і партнерам, тому варто неодмінно замовити виготовлення фірмових конвертів. Всі іміджеві атрибути компанії, в тому числі і конверти з логотипом, допомагають показати цю компанію в кращому світлі перед партнерами і клієнтами.

Друк конвертів обов’язково повинен враховувати фірмовий стиль компанії, тобто дизайн повинен бути виконаний з урахуванням вимог фірмового стилю. Це дозволить створити солідний імідж компанії у всіх її дрібницях. Конверти неодмінно стануть в нагоді для відправки документів, каталогів товарів або запрошень на корпоративне свято, тому завжди в арсеналі потрібно мати достатню кількість конвертів на всі випадки.

Запрошення

Запрошувальні листівки є своєрідним обличчям свята, вони розповідають все найнеобхідніше адресату – місце, дату та час. Виготовлення запрошень може бути виконано в стилі заходу, наприклад, якщо ви проводите свято в лісі або на природі, то запрошення можна зробити в цьому стилі, розмістивши на запрошенні ліс, зелену галявину, річки і т.д., тим самим підкреслюючи свою індивідуальність. Друк листівок і запрошень в нашій компанії – це завжди якісно, ​​недорого і своєчасно.

У нас ви можете замовити запрошення для будь-якого свята, листівки та індивідуальні конверти для своєї компанії. Ми виготовляємо елітні вироби на сучасному обладнанні, використовуємо дизайнерський папір і картони, застосовуємо безліч методів післядрукарської обробки (тиснення, фольгування, ламінація, вирубка, конгрев, вибірковий лак і т.д.), все це в сукупності дозволяє створити оригінальні запрошення, листівки та конверти.

Листівки, конверти, запрошення м. Луцьк