Кубки, медалі Луцьк

Поліграфічна майстерня «Друк» пропонує широкий спектр продукції, що базується на технології друку на металі. Використовуючи цю технологію, можна виготовляти:

  • Таблички різного призначення (вхідні офісні вивіски, настільні посадові таблички, інформаційні вивіски, вказівники, різного роду інструкції, тощо).
  • Як альтернатива гравіруванню — наноситься зображення на нагороди (дипломи, грамоти, сертифікати, відзнаки, подяки, фотографії переможців, надписи на кубках, тощо).
  • Інша інформаційна продукція (бейджики, значки, номерки, тощо). Зображення може бути монохромним або повноколірним фотографічної якості. Зображення наноситься на алюмінієві пластини, покриті спеціальним лаком. Товщина металу 0,5 мм.

Зразки продукції

Кубки, медалі Луцьк

В нашій компанії ви можете замовити будь-яку спортивно-нагородну та сувенірну продукцію з персоніфікацією. Ми можемо виготовити іменні подарунки, на яких буде лазерне гравіювання із зазначенням, для кого призначений презент і від чийого імені він вручається. Асортимент продукції, яку пропонує компанія, досить великий.

Кубки, медалі м. Луцьк

Пропонуються наступні найменування:

  • бланк грамоти;
  • кубок для нагородження;
  • дипломи спортивні;
  • медалі спортивні для дітей і дорослих.

Оригінальні нагороди для учасників змагань і конкурсів

Спортивні змагання, конкурси, олімпіади проводяться в багатьох навчальних закладах. Щорічно школярі і студенти, діти і дорослі змагаються між собою в різних видах спорту. Крім того, вони беруть участь в предметних олімпіадах, конкурсах юних знавців математики або мови, хімії або біології. До того ж різноманітні заходи проводяться на різних рівнях – від шкільного до міжнародного.

Наша компанія готова надати спортивні призи і нагородні медалі, щоб організатори заходу могли відзначити кращих учасників. Пропонуємо також виготовлення медалей оригінального дизайну. Наші клієнти повинні всього лише надати інформацію про підготовлювані заходи, а досвідчені дизайнери розроблять зразок нагороди.

У нас можна замовити спортивні грамоти для дітей. Вони надруковані на гарному папері, мають презентабельний вигляд. Безсумнівно, такі нагороди переможці будуть зберігати на видному місці як найціннішу реліквію. Ми пропонуємо купити кубки. За низьких цін всі вони володіють чудовою якістю, тому виглядають дуже красиво, нагадуючи нагородженому про його спортивні перемоги, успіхи в навчальних олімпіадах або інших значущих змаганнях. Замовити кубки можна в будь-яких кількостях. Ми надаємо Вам на вибір достатню кількість зразків, тобто вибір практично не обмежений. Якщо комусь потрібно придбати кубки та медалі, запрошуємо вивчити всі каталоги.

Способи придбання продукції

Кубки, медалі, нагороди купити в нас досить просто: для початку варто ознайомитися з продукцією. Можливо, вам підійдуть готові нагородні медалі і сувенірна продукція. Обслуговуємо також тих, хто планує купити спортивні нагороди і грамоти. Ознайомившись з сайтом, ви переконаєтеся, що ми здійснюємо різноманітну діяльність: випускаємо таку продукцію, яка затребувана великою кількістю споживачів. Наприклад, є оригінальні медалі для тварин, що беруть участь у виставках собак, котів.

>>> Прапори, вимпела

>>> Бейджі, брелки