Календарі Луцьк

Фірмовий календар — кращий рекламний виріб, який може запропонувати сучасна поліграфія. На відміну від листівок і буклетів, які як правило викидають або ховають подалі після першого перегляду, термін життя календарів близько року. Але щороку більшість компаній випускають свої фірмові календарі, і тут існує така ж конкуренція, як і в інших видах реклами — людина буде користуватися тільки одним або декількома вподобаними йому календарями. Лише цікавий дизайн і якісний друк можуть допомогти Вашому календарю відвоювати потрібне місце на стіні, столі або в записнику.

Поліграфічна майстерня «Друк» пропонує такі види календарів:


Зразки продукції

Календарі Луцьк

В даний час календарі на замовлення цілком заслужено є одним з найактуальніших і відповідно найбільш затребуваних видів сувенірної продукції, який отримав повсюдне поширення практично в будь-якій сфері. На підтвердження цих слів спробуйте собі уявити хоча б одну виставку або ж презентацію, де б не використовувалися календарі. Та й до того ж це прекрасні бізнес-сувеніри – як для партнерів у справі, так і для співробітників самої компанії. Крім того – це відмінний подарунок для родича чи друга.

На відміну від колишніх часів, коли замовити календар можна було далеко не в кожній компанії, що спеціалізується на рекламній поліграфії, в наші дні дана продукція є досить популярною і відомою. З’явилося безліч компаній, що займаються друком і продажем календарів не тільки для фірм, але і для звичайних людей. Завдяки нашому сервісу можна дуже швидко надрукувати оригінальний календар за приємною ціною.

Календарі м. Луцьк

У той же самий час досить поширений друк календарів подарункового характеру, на яких зображені логотипи і адресні дані компанії-замовника. Такий презент, встановлений всередині офісного приміщення, буде нагадувати всім своїм зовнішнім виглядом про існування компанії-замовника. Відвідавши нашу компанію, ви завжди зможете замовити для себе виготовлення календарів будь-якого формату з нанесення зображень і фотографій будь-яких розмірів і змісту.

У будь-якому смартфоні, гаджеті або в звичайному кнопковому телефоні є календар або планувальник, проте багато хто воліє використовувати звичайні друковані календарі. Можна замовити настінний, квартальний, кишеньковий або настільний календар. Особливо затребуваний друк календарів з фірмовою символікою і авторським дизайном. Їх замовляють багато – таку друковану продукцію можна дарувати потенційним клієнтам, поширювати з метою реклами, підносити як оригінальний подарунок. І, якщо ви звернетеся до нас, замовлення календарів обійдеться за доступною ціною!

Як ми працюємо

Наша типографія друкує календарі, застосовуючи передові технології. Ми готові оперативно розробити дизайн календаря і цифровим методом швидко надрукувати потрібний тираж. Друк недорогих календарів в друкарні здійснюється і офсетом. Якщо потрібно більше 1000 примірників, недоцільно використовувати метод цифрового друку календарів.

Наші переваги: висока якість друку; прийнятні ціни; друк будь-яким тиражем: друк квартальних календарів та ін. Ми пропонуємо: кишенькові; настінні; перекидні; календарі бухгалтерів (друк квартальних календарів); послуги дизайнерів; оперативне виробництво.