Грамоти, дипломи на металі Луцьк

Поліграфічна майстерня «Друк» пропонує широкий спектр продукції, що базується на технології друку на металі. Використовуючи цю технологію, можна виготовляти:

  • Таблички різного призначення (вхідні офісні вивіски, настільні посадові таблички, інформаційні вивіски, вказівники, різного роду інструкції, тощо).
  • Як альтернатива гравіруванню — наноситься зображення на нагороди (дипломи, грамоти, сертифікати, відзнаки, подяки, фотографії переможців, надписи на кубках, тощо).
  • Інша інформаційна продукція (бейджики, значки, номерки, тощо). Зображення може бути монохромним або повноколірним фотографічної якості.
    Зображення наноситься на алюмінієві пластини, покриті спеціальним лаком. Товщина металу 0,5 мм.

Зразки продукції

Грамоти, дипломи на металі Луцьк

Пропонуємо послуги з виготовлення дипломів, грамот сучасними способами із застосуванням новітніх технологій і матеріалів на власному виробництві. Виготовлення дипломів, вітальних адрес, подяк, нагородних дощок та інших виробів – одне з провідних напрямків нашої діяльності.

Грамоти, дипломи на металі м. Луцьк

До послуг клієнтів — широкий спектр варіантів виконання замовлення:

  • різноманіття форм і розмірів;
  • різні кольори і відтінки;
  • плакетки різними способами обробки і нанесення малюнка в залежності від матеріалу;
  • різноманітність цін — від бюджетних до елітних варіантів.

Поверхня металу може бути матовою або глянсовою, під золото або срібло. Готові вироби мають привабливий зовнішній вигляд, формують сприятливе враження про дарувальника. Висока точність зображення досягається за рахунок лазерного гравірування і друку сублімації. За допомогою даних методів вдається досягти чудової деталізації найдрібніших деталей зображення — складних малюнків, написів.

Виготовлення грамот, дипломів, вітальних адрес і інших видів подібної продукції – досить затребувана послуга. Сьогодні більшість клієнтів, яких турбує респектабельність і стильне виконання презентів замість паперових носіїв вибирають благородні матеріали — метал і натуральне дерево.

Вітальні адреси: вітальні адреси, ювілейні адреси

Використовуються для привітання підприємства (організації) з ювілеєм, знаменною датою, привітання співробітників з днем ​​народження і т.п. Пропонуємо Вашій увазі ексклюзивний подарунок – вітальні адреси на металі, які вдають із себе тонку металеву пластину з кольоровим друком. Пластина монтується на плакетку з дерева або може бути оформлена будь-яким іншим способом.

Сертифікати дилерам, почесні грамоти, подяки партнерам

Це невід’ємна частина сучасної корпоративної культури і роботи державного апарату. Називають їх по-різному – і плакетки, і нагородні дошки, дипломи, вітальні адреси, але суть одна – за допомогою таких виробів нагороджують кращих співробітників, вітають партнерів з ювілеєм, сертифікують доларів. Вироби являють собою металеву пластину з печаткою одним або декількома кольорами, варіанти покриття металу: золото (глянсове або матове) і срібло (глянсове або матове). Пластина кріпиться на дерев’яну підкладку (вишня, дуб, бук). Крім того, саму підкладку можна помістити в футляр зі штучної шкіри або оксамиту. У нашої компанії величезний досвід у створенні подарункових дипломів, сертифікатів, напрацьований за багато років.