Футболки, кепки Луцьк

Ми  пропонує надрук на тканині такими способами, як:

шовкодрук (трафаретний друк) — метод відтворення зображень за допомогою трафаретної форми, яка складається з сита і рами, через яке за допомогою ракеля продавлюється фарба на основу для друку. Основою для друк може бути тканина, папір, метал, пластик, дерево, поліетилен та ін. Застосовуються  високоякісні фарби, котрі стійкі до впливу сонячного проміння та прання;

сублімаційний друк — створення малюнка під впливом високих температур, коли фарби переходять з рідкого або твердого стану в газоподібний і глибоко проникають в структуру матеріалу. Зображення наносять лише на вироби зі спеціальним полімерним покриттям. Серед текстильних виробі перевага надається синтетичним тканинам;

термотрансферний  друк спосіб друку представляє собою нанесення зображення на проміжний папір із його наступним перенесенням на задруковуваний матеріал. Перенесення і закріплення відбувається завдяки дії високої температури;

флекс-друк особливість технології полягає в перенесенні ескізу на одноколірну плівку, яка після вирізається плоттером і щільно притискається до тканини. Флекс плівка відрізняється високою якістю і довговічністю.

 

Зразки продукції

Футболки, кепки та інше Луцьк

Як зробити бізнес успішним і динамічним? Одяг та аксесуари, які прикрашені символікою компанії, представляють фірмовий стиль, несуть важливе інформаційне навантаження. Зовнішній вигляд співробітників допомагає скласти уявлення про надійність організації, рівні її корпоративної культури.

Фірмовий одяг підкреслює командний дух, звертає увагу і привертає інтерес до діяльності організації. До того ж члени колективу можуть виглядати цікаво, стильно і яскраво. Позитивне ставлення оточуючих до певної організації або структури починається з симпатії до певної символіки, стилю, форми.

Футболки, кепки та інше м. Луцьк

Одяг з логотипом користується заслуженою популярністю і є одним з ознак успішності компанії. Цьому є дуже просте пояснення. Компанії, які хотіли б виготовити промо-форму, корпоративний або робочий одяг з логотипом хочуть виділитися, привернути до себе увагу, показати високий рівень організації та управління, що забезпечує успішність і конкурентоспроможність.

Промо-одяг або одяг з лого включає в себе безліч предметів. Це майже весь перелік верхнього і спортивного одягу, на який нанесені символи, характерні для певної організації:

 • головні убори (кепки, бейсболки, хустки, шарфи)
 • верхній одяг (куртки, куртки, толстовки)
 • футболки (футболки поло, футболки для промо, чоловічі футболки, жіночі футболки, дитячі футболки)
 • спецформа або спецодяг
 • спортивний одяг (спортивні футболки, шорти, тренувальні костюми, тренувальні штани)
 • дитячий одяг (футболки, кепки, бейсболки, сорочки, куртки, толстовки)

Чому наша друкарня?

У нашій друкарні висока якість виконання робіт з нанесення логотипу або емблеми забезпечується сучасним обладнанням найпрестижніших марок і витратними матеріалами класу «люкс». Емблему або логотип компанії наносять на будь-яку поверхню. Фахівці нашої фірми використовують такі технології:

 • Шовкографія (трафаретний друк)
 • Повнокольоровий друк водним чорнилом
 • Цифровий друк на одязі
 • Сублімація
 • Флекс
 • Вишивка

Одяг з логотипом вашої компанії – відмінний спосіб привернути увагу, нагадати про своє існування. Крім цього, це може бути вдалим презентом, оригінальним подарунком. Хороша якість таких речей і презентабельний вигляд обов’язково припаде до смаку того, хто його отримає. Одяг з логотипом компанії дозволяє ефективно рекламувати бренд, підвищувати його популярність. Такий одяг вважають ознакою заможності і серйозності ведення бізнесу. Прямо зараз у вас є можливість замовити одяг з логотипом і підвищити впізнаваність бренду своєї компанії!