Бейджі, брелки Луцьк

Ми пропонуємо широкий асортимент бейджів з різних матеріалів (папір, пластик, метал), а також різні варіанти кріплення (магніт, шпилька, защіпка, шнурок і тп.)

Зразки продукції

Бейджі, брелки Луцьк

Бейдж – це значок або картка, завдяки яким ідентифікуються співробітники на виставках, конференціях, інших громадських заходах і спрощується процес відновлення контакту. Найбільш затребувані вироби для співробітників офісів, підприємств охорони здоров’я та організацій сфери послуг. Наша компанія займається виготовленням бейджів з логотипом на замовлення.

На бейдж може наноситися: назва або логотип фірми; прізвище, ініціали співробітника; займана посада; інша корисна інформація.

Бейджі, брелки м. Луцьк

Послуга з виготовлення бейджиків затребувана для забезпечення як службової діяльності, так і розважальних заходів. Вироби виконують інформаційну функцію і одночасно є пропуском. Додатковим бонусом для клієнтів пропонується розробка фахівцями компанії макета будь-якого ступеня складності з метою виготовлення бейджів.

Брелок

Сучасний брелок для ключів – річ не тільки корисна, але і функціональна. Крім того, креативні дизайнери перетворили його в оригінальний аксесуар, який сподобається вам і вашому оточенню. В нас ви можете обрати ексклюзивні вироби за найнижчими цінами.

Ми забезпечуємо виготовлення бейджів та брелків з будь-яких  матеріалів. На вибір замовникам пропонуються вироби у будь-якому кольорі. Друк необхідної інформації виконується на матовому і глянсовому матеріалі. Клієнтам доступні різні формати бейджів та брелків. Для скорочення часу виконання замовлення використовуються підготовлені дизайнерські шаблони.

Клієнтам надається можливість завантажити готовий макет або замовити бейджики з індивідуальним дизайном. З метою виготовлення в необхідній кількості бейджів та брелків наша компанія розробляє новий або використовує готовий макет. Ми забезпечуємо високу якість продукції. Вироби відрізняються міцністю, довговічністю у використанні і не втрачають презентабельний зовнішній вигляд. Для кріплення виробів застосовуються магнітні кліпси. Замовити бейджи та брелки можна як в горизонтальній, так і вертикальної орієнтації. За необхідності виконується округлення кутів.

Наша компанія надає можливість замовити бейджики та брелки на магніті для лікарів і співробітників інших фірм. Дешево виготовляються вироби в типовому дизайні, а також розробляються ексклюзивні макети з урахуванням вимог замовників. Виготовляються бейджи та брелки за будь-яких матеріалів, будь-яких, в тому числі нестандартних розмірів в фірмовому стилі організації. Постійно проводиться робота з вдосконалення послуг.

Замовити бейджи можна в стандартному виконанні (термін виконання від 1 дня) і оформити термінове замовлення з терміном виготовлення від 3 годин залежно від кількості виробів. Продукція доставляється за вказаною адресою кур’єрською службою, тому замовнику навіть не доведеться залишати квартиру. Накопичений досвід, професіоналізм співробітників і технологічне обладнання є складовими якісного сервісу.