Про нас

Поліграфічна майстерня «Друк» ( ФОП Пундор О.І) працює з 1993 року.

Наше досягнення — це практично 20 –літній досвід роботи на ринку реклами, що свідчить про стабільність роботи підприємства, багатий практичний досвід та фаховий колектив. Великий досвід роботи в галузі реклами та власна виробнича база, яка знаходиться безпосередньо на території підприємства, дозволяє виконувати замовленння в найкоротші терміни.

Наша рекламно-сувенірна продукція відрізняється високою якістю, індивідуальністю. Основне в ній — надійність, довговічність, европейський дизайн, різні цінові категорії. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати сувенірну продукцію та подарунки враховуючи вашу специфіку діяльності. Бізнес сувеніри допоможуть надовго закріпити увагу ваших клієнтів. Чим довше і надійніше служить подарована річ , тим довше продовжується ваша рекламна акція.

Термін виконання замовлення по каталогах: 2-3 тижні. Перевірка наявності продукції на складі постачальників здійснюється відразу, в режимі on-line. Окрім забезпечення сувенірною продукцією здійснюється повний спектр брендування продукції: тамподрук, шовкодрук, лазерне гравіювання, тиснення, деколь.

Наша ціль – це задоволені клієнти та своєчасно виконані замовлення. Для нас кожен клієнт – це партнер. Тільки довготермінові партнерські відносини забезпечують взаємовигідне співробітництво.