Печатки та штампи

Календарі

Друк на металі

Візитки

Друк на ручках, запальничках, кружках

Друк на футболках, кепках, спецодязі

Значки, магніти, брелки

Палітурна продукція

Папки, блокноти фірмові

Прапори, прапорці та вимпели

Шовкодрук на плівці, картоні, поліетиленових пакетах, папках

Канцтовари

ПП Пундор пропонує магніти, значки, брелки:

Акрилові магніти

Найбільш універсальний вид магніту. Виріб складається з двох частин: корпусу і кришечки. В корпус акрилового магніту вкладається поліграфічна вставка (картинка) і закріплюється кришечкою. Магніт кріпиться на металічну поверхню за допомогою магнітної стрічки, яка приклеєна ззаду корпусу.

На данний момент ми пропонуємо два види акрилового магніту:
  • квадратик з розміром корпусу 62x62 мм та поліграфічною вставкою 57x57 мм;
  • прямокутник з розміром корпусу 76x50 мм та поліграфічною вставкою 70х45.
Акрилова фоторамка з магнітом є модифікацією акрилового магніту. Тобто вона складається з корпуса та кришечки. В корпус вкладається картинка, далі закривається кришечка. Різниця в тому, що фото рамка може не тільки кріпитися на холодильник, але й, завдяки наявності спеціальних ніжок, стояти на поличці або столі. Зовнішній розмір фоторамки складає 78x56 мм, розмір картинки, що вкладається - 73x51 мм.

Брелки

Це річ, яка необхідна практично кожній людині. Брелок може мати кільця, до яких кріпиться зв'язка ключів, бувають також брелок-відкривачка, брелок-рулетка, брелок-ліхтарик і т.д.
При цьому брелоки можуть бути пластмасові, металеві, шкіряні. У сувенірній справі на пластикові брелоки здійснюється нанесення малюнку методом тамподруку або шовкографії, на метал - методом гравіювання, на шкіру і шкірзамінник - методом тиснення.

Зразки продукціїПро компанію Продукція Виробництво КонтактиВсі права застережено. Поліграфічна майстерня "Друк"
Розробка сайту -А.Моклиця