Візитки Луцьк

Ми пропонуємо виготовлення візиток різними способами: цифровий, офсетний, шовкодрук, тиснення, термопідйом, лакування, друк на металі.  Широкий вибір дизайнерських паперів різної щільності, структури та кольорової гами.  Також можлива додаткова післядрукарська обробка: фольгування, ламінація, заокруглення кутів, висічка.

Зразки продукції

Візитки Луцьк

Персональна карта з контактною інформацією та логотипом компанії – важливий елемент формування іміджу ділової людини. Крім того, фірмова візитка з логотипом – зручний спосіб зберігання інформації. Ми пропонуємо послугу термінового виготовлення візиток без необхідності відвідування агентства або друкарні. Оформити замовлення можна в онлайн режимі, скориставшись готовими макетами на сайті або з використанням власного варіанту дизайну.

Візитки, м. Луцьк

Виготовлення візиток на замовлення з розробкою персонального дизайну

Ми пропонуємо оригінальні рішення для різних сфер бізнесу, в тому числі: ресторанів; салонів краси; індивідуальних підприємців; будівельних і торгових компаній і т.д. Друк візиток проводиться на преміальному папері італійського виробництва з 100% целюлози, що ідеально підходить для повноколірного друку, з приємною шовковистою поверхнею, з відсутністю дешевого блиску. Ми використовуємо цифровий спосіб друку на візитках, що дозволяє виконати замовлення будь-якої складності. Працюємо як з великими, так і невеликими тиражами (від 50 штук).

Під час виготовлення візитки вирішальне значення мають верстка і якість паперу. На ній розміщується необхідна і найбільш цінна інформація про співробітника. Це дійсно найбільш простий, звичний і зручний спосіб швидко поділитися контактними даними, плюс характерний елемент іміджу працівника і компанії. Сучасне обладнання гарантує багатотисячні тиражі бездоганних візиток в короткі терміни.

Виготовлення візиток

Наша компанія пропонує швидке виготовлення тиражів візиток за готовими шаблонами дизайну і індивідуальними макетами. Легко надрукувати і власний макет, який надається в популярних графічних форматах: JPEG, TIFF, CDR та інших. Ми пишаємося якістю візиток, оскільки вони можуть бути надруковані на декількох видах найякіснішого матеріалу. В макетах використовується універсальна колірна модель CMYK і поліграфічна якість з роздільною здатністю 300 dpi.

Ми пропонуємо:

  • використання різних типів паперу.
  • двосторонній або односторонній друк на вибір.
  • доставку додому, в офіс.
  • гнучкі ціни на поліграфічну продукцію.
  • повернення і обмін.

Технології виготовлення

Сучасне обладнання дозволяє оперативно готувати тиражі від 50 штук до десятків тисяч примірників. За запитом передбачений індивідуальний підбір: кольорової гами; фактури паперу: матова або глянсова; щільності паперу.

Персональні візитки

Яскраві та креативні або суворі та конспективні – у нас ви знайдете безліч варіантів оформлення персональної візитки на будь-який смак і характер. Ви можете вибрати потрібний варіант, клікнувши на нього мишкою. Якщо ж наші шаблони вам не підходять, то завантажте ваш особистий макет – головне, щоб він підходив під стандартний формат друку. Дизайн особистих візиток, наш чи свій – це питання ми залишаємо за вами.

Персональні або бізнес-візитки – це не тільки простий спосіб представити себе чи свою компанію, а й мобільна ефективна реклама, яка завжди у вас під рукою.