Печатки та штампи

Календарі

Друк на металі

Візитки

Друк на ручках, запальничках, кружках

Друк на футболках, кепках, спецодязі

Значки, магніти, брелки

Палітурна продукція

Папки, блокноти фірмові

Прапори, прапорці та вимпели

Шовкодрук на плівці, картоні, поліетиленових пакетах, папках

Канцтовари


Вимпел - це універсальний подарунок до будь-якого свята чи памятної події. Вимпели з державною символікою, логотипом компанії - це приємні сувеніри на ділових зустрічах. Вимпели з емблемою команди - необхідний подарунок суперникам, що засвідчує повагу, а також пам'ятка для вболівальників про значну спортивну подію. Зображення може бути повноколірним. Кількість кольорів на вартість виробу не впливає. Вимпели можуть бути одно та двосторонні, з бахромою та без бахроми. Мінімальне замовлення – 1 шт.

Офісні прапори чітко підкреслюють корпоративну приналежність, є невід`ємною частиною іміджу компанії. Офісні прапори виготовляються методом термосублімаційного друку. Динамічність прапора, на відміну від іншої зовнішньої реклами, завжди привертає увагу. Ваш логотип і Ваші фірмові кольори постійно представлені увазі громадськості. Прапори можуть бути зовнішні та внутрішні. Вартість прапора залежить від розміру, типу тканини (нейлон, габардин, атлас, креп-сатин, прапорна сітка), площі задруку, способу задруку (дво- чи односторонній друк). Прапори можуть бути з бахромою. Можливе виготовлення прапорів за стандартними та індивідуальними розмірами. Мінімальне замовлення – 1 шт. В продажі є підставки напольні та наконечники до офісних прапорів.

Настільні прапорці з державною або фірмовою символікою естетично виглядають на столі переговорів та в офісному кабінеті. Крім того, великі тиражі прапорців використовуються на масових акціях, при зустрічі делегацій, на трибунах під час проведення спортивних заходів. При виготовленні настільних прапорців використовується шовк. Можливе виготовлення прапорів за стандартними та індивідуальними розмірами. Мінімальне замовлення – 1 шт. В продажі є прапорці країн світу та прапорці України в асортименті.

Зразки продукціїПро компанію Продукція Виробництво КонтактиВсі права застережено. Поліграфічна майстерня "Друк"
Розробка сайту -А.Моклиця