Печатки, штампи, пломбіратори Луцьк

Ми надаємо послуги з виготовлення печаток  та штампів на замовлення, а також продаж аксесуарів та витратних матеріалів. Замовлення можна зробити як на місці, так і електронною поштою.

Щоб замовити круглу печатку, потрібно надати копію виписки про державну реєстрацію;

  • для лікарів — диплом або сертифікат;
  • для адвокатів — свідоцтво;
  • для спеціалістів — сертифікати, посвідчення і т.п.;
  • для довіреної особи — довіреність нотаріальна або завірена печаткою
    організації та підписом керівника організації.

Оплата може здійснюватись як готівкою, так і по перерахунку. Для отримання печатки при собі потрібно мати посвідчення особи ( паспорт, водійське посвідчення). Всі круглі печатки, виготовлені в нашій компанії, обов’язково реєструються, відбитки зберігаються в архіві.

Зразки круглих печаток для юридичних та фізичних осіб

Зразки прямокутних штампів

Факсиміле — це точне відтворення оригіналу підпису. Щоб замовити факсиміле, потрібно поставити підпис на білому аркуші паперу декілька разів, чорною гелевою ручкою.  Якщо ви відправляєте відскановану копію підпису електронною поштою, то роздільна здатність файлу має бути не менше 1200 dpi.

Пломбіратор, пломбір – механічний інструмент, за допомогою якого запечатують різноманітні об’єкти пластиковими й свинцевими пломбами. Використовують для запечатування промислових та офісних приміщень, шаф, сейфів, ящиків, автотранспорту, кореспонденції тощо.

Зразки продукції

Печатки, штампи, пломбіратори Луцьк

Згідно законодавства, для роботи з документами підприємствам необхідна печатка. Відтиск печатки підтверджує підпис посадової особи. Вона є важливим атрибутом кадрової, юридичної, правової документації, що підтверджують їхню справжність.

Печатки, штампи, пломбіратори м. Луцьк

Штампу відведена роль помічника під час роботи з документацією. Не маючи юридичної сили, він служить для прискорення та полегшення роботи різних служб підприємства. З допомогою штампів на документах проставляється відмітка, що часто використовується. Наприклад, штамп з надписом «копія вірна» стосується до стандартних видів.

Пломбіратор — це металічні щипці, призначені для опломбування з допомогою свинцових та пластмасових пломб та застосовуються з металічною проволокою або шпагатом.

Якщо потребуєте термінове виготовлення печаток, штампів, пломбіраторів, телефонуйте нам!

Через те, що жодне зареєстроване підприємство не може почати свою діяльність без печатки, у першу чергу воно звертається для рішення цієї проблеми до компаній, що спеціалізуються на виготовленні даного атрибуту та пропонують такий вид послуг, як виготовлення печаток, замовлення штампів та пломбіраторів. Часто цими послугами користуються юридичні особи та індивідуальні підприємці (ІП), стара печатка яких вже у неналежному стані.

Щодо таких підприємств, у яких виникли проблеми зі старою печаткою, ми пропонуємо виготовлення дублікату печатки за відтиском. Спеціаліст зможе точно відтворити печатку, офіційний відтиск якої буде наданий.

Види макетів

Індивідуальним підприємцям та підприємствам, що тільки починають свою діяльність, пропонується визначитися із своїм варіантом печатки з допомогою багатьох різних макетів, що мають також різні ступені захисту. Ще один варіант, який ми пропонуємо — виготовлення печатки за індивідуальним дизайном клієнта. Під час виготовлення печаток та штампів клієнти можуть обрати будь-яку форму, але найбільш затребувані варіанти — форми круга або прямокутника. Також клієнтам пропонується визначитися з моделлю оснащення, яка буває або ручна, або автоматична.

Після отримання замовлення спеціалісти нашої компанії створюють макет і після узгодження з клієнтом передають його у виробництво. Крім поширених моделів ми займаємося виготовленням печаток та штампів згідно ДСТУ, гербових та лікарських.

Як правило, печатки підприємств мають форму кола та виготовляються з фотополімеру. Печатки мають замовлену ступінь захисту та автоматичне оснащення. За бажанням клієнта крім основних реквізитів створюється логотип для відтиску. Печатка ІП має форму кола, відтиск печатки містить реєстраційні дані. Лікарська печатка також має форму кола. Може бути виконана за індивідуальним дизайном, обов’язково містить надпис «Лікар» та особисті ініціали. Виготовлення гербової печатки — спеціальна послуга, що виконується згідно замовлення держорганізації. Для її виготовлення застосовується високоточне лазерне обладнання. Виготовлення відбувається згідно ДСТУ. До того ж у цьому випадку передбачені 3 ступені захисту. До оформлення штамів немає особливих вимог. Вони можуть бути різної форми і знаходять застосування у багатьох галузях, у тому числі і для особистого використання.

Професіоналізм та відповідальніcть до своїх обов’язків заслужили нашій компанії високу репутацію серед клієнтів та партнерів. Наш штат складається із спеціалістів з вищою профільною освітою та великим практичним досвідом. Виготовлення печаток, штампів та пломбіраторів, а також інші послуги надаються нами на найвищому рівні.