Печатки та штампи

Календарі

Друк на металі

Візитки

Друк на ручках, запальничках, кружках

Друк на футболках, кепках, спецодязі

Значки, магніти, брелки

Палітурна продукція

Папки, блокноти фірмові

Прапори, прапорці та вимпели

Шовкодрук на плівці, картоні, поліетиленових пакетах, папках

Канцтовари

ПП "Друк" пропонує надрук на тканині такими способами, як:

1) методом шовкодруку на вироби з бавовни, синтетики чи шерстяних тканин різної густини і кольорової гамми, на спецодяг.
При друці декількох кольорів на текстильних виробах використовується спеціальний вид обладнання – карусельний станок чи просто "карусель". Найбільше для друку на тканині застосовують пластизолеві чи водорозчинні фарби, стійкі до прання, вигорання. Для надання спеціальних ефектів існують флуоресцентні, фосфоресцентні (нічного світіння), спінювальні, металізовані і інші фарби.

2) методом термопереносу
Іноді зображення потрібно переносити на тканину термотрансферним способом. Цей спосіб, при якому спочатку об`єкт друкується на папері трафаретним способом, а потім переноситься на поверхню виробу за допомогою термопресу. Технологія термотрансферу часто використовується для нанесення символіки, номерів на парасолі, прапорці, спортивний одяг.

3) методом сублімаційного друку
В основі технології сублімаційного друку – спеціальні барвники, котрі під дією температури і тиску проникають глибоко в структуру ткани чи іншого матеріалу. Зображення, отримане таким чином, не витираєтся, не ламається, не боїться розчинників. Сам друк проходить на спеціальному обладнанні - термопресі (для плоского друку) чи каландрі (для рулонного друку).

Зразки продукціїПро компанію Продукція Виробництво КонтактиВсі права застережено. Поліграфічна майстерня "Друк"
Розробка сайту -А.Моклиця