Кружки Луцьк

Кружки з логотипами вашої компанії це унікальний та креативний спосіб привітати та здивувати близьку людину чи клієнта.  Завдяки новітнім технологіям, ви можете замовити кружки з написами,  фотографією чи  з вашим логотипом. Наша майстерня використовує два методи нанесення на кружки:

сублімаційний друк один з ключових в сучасному рекламному бізнесі. З його допомогою легко і просто переноситься чорно-біле і кольорове зображення фотографічної якості на метал, тканину, кераміку, скло, пластик, дерево, шкіру, картон та інші, спеціально підготовлені матеріали. Поверхня матеріалу повинна мати сублімаційні покриття, фактично — тонкий шар спеціального сублімаційного лаку;

деколь — технологія нанесення зображення на вироби із кераміки, скла, фарфору. Це зображення, виготовлене  методом плоскою трафаретного друку, потім переноситься на виріб і обпалюється в печі для спікання фарби деколі з глазур’ю на виріб. При виробництві деколі використовуються лише безпечні якісні скляні і керамічні фарби.

Зразки продукції

Кружки Луцьк

Друк на кружках затребуваний як у маркетологів і рекламістів, так і людей, охочих піднести нестандартні подарунки близьким. Якщо вам потрібна кружка з фото на замовлення, звертайтеся до нас, і ми зробимо відмінний оригінальний сувенір.

Термінове нанесення фото на кружки – одне з найцікавіших напрямків роботи нашої компанії. Завжди приємно спостерігати захоплення клієнтів, коли вони стають свідками перетворення білої безликої посуди в авторський ексклюзивний шедевр, що, до того ж, обходиться порівняно дешево.

Кружки м. Луцьк

Друк фото на кружках: переваги

Дослідники ефективності різноманітних маркетингових технологій, провівши аналіз, давно прийшли до висновку, що друк на кружках і футболках логотипів дозволяє досить швидко підвищити впізнаваність бренду. Більше того, авторитет компанії, яка наважилася використовувати друк на кружках, істотно підвищується.

Зручний посуд стане в нагоді і вдома, і на роботі, і в поході, а значить, отримавши такий сувенір, кожна людина точно зрадіє і надалі буде неодмінно звертати увагу на продукцію компанії, з чашки якої він часто п’є каву, сік або інші напої. Сенс будь-якої реклами – вплив на емоційну сферу покупця, і, якщо нанесення фотографії на посуд було якісним, ставлення до бренду буде тільки позитивним. Отже, назвемо лише деякі переваги кухлів з фото на замовлення, що виготовляються нашою компанією:

  • висока ефективність під час використання в промо-акціях;
  • креативність виробів і високий попит на них;
  • простий макет, швидке виготовлення і доступна ціна;
  • практичність;
  • яскравість і довговічність зображення;
  • можливість піднести в подарунок родичу, коханій людині, шефу, колезі.

Залежно від технологічного процесу, друк на кружках може бути виконаний на основі макета різними способами, найпоширенішим з яких є термічна сублімація. Важливо, щоб для нанесення принта використовувалося тільки якісне обладнання, а сублімаційні фарби були якісними.

За цілком прийнятної ціни якість друку на кружках відмінна. У всякому разі, всі наші клієнти залишилися дуже задоволені, що підтверджено багатьма позитивними відгуками. Якщо замовити білу кружку з написом, сублімаційна деталь обходиться дешево і надає можливість відтворити найдрібніші деталі зображення. За необхідності наші менеджери можуть розкрити перед вами всі нюанси термінового виготовлення футболок, склянок і кружок з принтом на замовлення і розповісти про особливості різних методів друку.

Якщо вам потрібен терміновий друк на кружках, ми неодмінно підемо вам назустріч і швидко виконаємо будь-яке замовлення. Довірившись нам, ви встигнете отримати сувеніри промо з принтом до своєї рекламної акції, якими би стислими не були терміни. Нанесення логотипу на стакани – теж в зоні нашої компетенції. Ми виконаємо замовлення дешево, виходячи з будь-яких ваших побажань. Ви можете замовити кружку з фотографією і написом одночасно. В якості основного виробу – кращий посуд білого кольору, оскільки малюнок на ньому виглядає завжди свіжо і яскраво.

Щоб ми якомога швидше приступили до роботи над нанесенням малюнка на кружку, визначитеся з видом зображення і зв’яжіться з нами, щоб оформити замовлення. Ми гарантуємо, що він буде виконаний в обумовлені терміни.

Кружки м. Луцьк